Turbūt ne kartą girdėjote, kad šveicariški laikrodžiai – tikras kokybės etalonas, meistriškumo pavyzdys ir puikaus dizaino produkcija. Panorus pasižiūrėti, kokių šios šalies gaminių esama, verta apsilankyti https://atejolaikas.lt/sveicariski-laikrodziai (o apsilankius galbūt pasirinkti labiausiai patinkantį).
Yra posakis „karvę kainuoja“. Veikiausiai taip pagalvojote ir apie laikrodžius, gaminamus Šveicarijoje. Tačiau tai ne visada tiesa – yra ir tokių produktų, kurie įkainoti stebinamai patraukliai. Tarp palyginti prieinamų prekių ženklų reikėtų paminėti Hanowa pavadinimą. O kokių prekių ženklų apskritai yra? Skaitykite toliau ir rasite sąrašą.
Prekių ženklai
Atejolaikas.lt siūlo ne vieno gamintojo šveicariškų laikrodžių. Jų kainos gali skirtis dešimt ir daugiau kartų, o tai reiškia, kad savąjį aksesuarą atras kiekvienas – ir norintis šio to brangesnio, ir neketinantis pernelyg išlaidauti.
Šioje parduotuvėje prekiaujama tokių šveicarų kompanijų produktais:
- Maurice Lacroix
- Frederique Constant
- Perrelet
- Edox
- Claude Bernard
- Balmain
- Roamer
- Hanowa
Turbūt akivaizdus dalykas, jog kiekvienas pavadinimas reiškia daugiau nei padrikas raides. Visi prekių ženklai – tai savita filosofija. Tarkime, kaip pristatytume Roamer laikrodžius? Ko gero, šitaip:
- Gaminama nuo 1888 m. (vadinasi, tai nėra naujas žaidėjas laikrodžių rinkoje)
- Sujungiamos senos tradicijos ir modernios idėjos
- Stengiamasi išlaikyti harmoniją tarp dailaus dizaino ir tvirtumo
- Tai kūrybinis polėkis
Aptarkime dar vieno gamintojo tapatybę. Kad ir Maurice Lacroix. Iškart pasakysime – tai nėra pati pigiausia prekė – kaina gali siekti ir vieną, du, tris tūkstančius.
- Gamybos pradžia – 1975 m.
- Čia labiausiai tiktų žodis PREMIUM
- Žinovai pritaria – šie laikrodžiai yra puikūs
- Tai senosios tradicijos ir menas
- Kolekcijos nepalieka abejonių, kad tai – šedevrai
Paimkime dar vieną prekės ženklą. Sakykime, Perrelet…
- Gaminama netgi nuo 1777 m. (sakoma, kad 7 – laimingas skaičius…)
- Turbina ciferblate – tai Perrelet vizitinė kortelė (ir tai nėra tik dekoracinis elementas)
- Perrelet – nuolatinio judėjimo simbolis
Įspūdinga – tokį žodį norisi ištarti. Svarbu, kad yra įvairių pasirinkimų. Juk visi esame skirtingi. Skonis nebūtinai sutampa. O ir požiūris į aksesuarus gali labai skirtis. Kiekvienas nusprendžiame, kokį laikrodį segėsime ant riešo. Iš šveicariškų išties yra ką rinktis, tačiau visai tikėtina, kad įsigysite… japonišką. Arba vokišką. Nes niekas nediktuoja, koks turi būti sprendimas.
Vis dėlto nepaneigsi, kad Šveicarija turi laikrodininkystės titulą. Įprasta gerus daiktus lyginti ne su kuo kitu, o su šios šalies laikrodžiais. Tai daug simbolių – ir preciziškumo, ir prestižo, ir tikslumo, ir kokybiškumo. O tokie garsūs pavadinimai kaip Rolex tampa dar vienu akivaizdžiu pavyzdžiu.
Šveicariški laikrodžiai tiesiog tviska. Jie puikiai atrodo nuotraukose ir vaizdo įrašuose, tai kaip nuostabiai atrodytų ant riešo!.. Nepaisant to, kad apsisprendimas, ko labiausiai trokštame, priklauso nuo daugybės veiksnių, aptarti aksesuarai dažnai nepalieka abejingų. Ar už šimtą, ar už tūkstantį, kiekviename kainų flange kas nors atrandama. Ir tas „kas nors“ nestokoja teigiamų ypatybių, pradedant estetika ir baigiant kokybe, orientuota į ilgametį veikimą.