Sekmadienis, 24 sausio, 2021

Šilti pledai – gražūs ir naudingi ne tik žiemą

Rekomenduojame

Kamino skardinimas

Drėgnos vietos kartais pastebimos tik tuomet, kai po gausaus lietaus sienų paviršiuje pasirodo spalviniai pakitimai. Tai palankiausias atvejis, leidžiantis...

Kreditai internetu visą parą nebesuteikiami

2020 metais kreditai internetu visą parą nebesuteikiami. Tai lėmė pasikeitęs vartojimo kredito įstatymas kuris draudžia kredito bendrovėms teikti vartojimo...

Šilti pledai – gražūs ir naudingi ne tik žiemą

Atėjus žiemai žmones domina šilti pledai. Nes tai labai jaukus daiktas, atliekantis ne vieną funkciją. Kokios tos funkcijos, atskleisime...

Atėjus žiemai žmones domina šilti pledai. Nes tai labai jaukus daiktas, atliekantis ne vieną funkciją. Kokios tos funkcijos, atskleisime netrukus. Ir kartu pasakysime, jog naudingumas atsiskleidžia ne tik žiemos metu, kai už lango sniegas, bet ir visais kitais metų laikais.

Daugiafunkcis daiktas

Tikriausiai esate matę pledų, padėtų lauko kavinėse ant kėdžių ar suolų. Gal toks daiktas užtiestas bičiulio svetainėje ant sofos. O gal patys naudojate miegamajame kaip lovatiesę. Tai rodo, jog panaudojimo būdų – ne vienas.

Išskirtume dvi pagrindines sritis – praktinę ir estetinę. Kaip jau akivaizdu, tai šiluma, komfortas jums ir užtiesalas jūsų sofai ar lovai. Bet ne mažiau svarbu ir tai, kad pledas tampa akcentu, padailinančiu jūsų namų interjerą.

Kiekvienas gyvename vis kitokiame būste. Tačiau tiek sodyboje, tiek moderniame daugiabutyje, tiek prabangiame užmiesčio name labai praverčia pledas. Savo šiluma jis nepamainomas. Savo dizainu jis kerintis.

Dėmesio verta dovana

Tai puiki dovana. Artėja jubiliejus, o jūs nežinote, ką įteikti? Ruošiatės į įkurtuves, bet dar nenusprendėte, ką tiktų padovanoti? Pledas įvairiais atvejais tampa tokia dovana, kuri tikrai neliks dulkėti kokioje kertėje.

Ar svarbu, koks metų laikas? Kažin. Nes ir vasarą (pavyzdžiui, vakare, kai atvėsta) prireikia apsisiausti.

Tai nėra vienintelis dovanos variantas. Tarkime, dabar labai populiaru nupirkti čekį. Bet tai tikrai galimas variantas.

Ar galima rasti internete?

Veikiausiai norite pasiteirauti, ar tokie audeklai siūlomi internete. Atsakymas teigiamas – taip, siūlomi.

Iš tikro šilti pledai naudingi ne tik žiemą. Juk vėsu būna ir vasarą. Ar šaltokas vasaros vakaras, ar lietinga rudens diena, ar apie šilumą dar nesufleruojantis pavasaris, visais atvejais pledo šiluma padeda jaustis patogiai bei jaukiai.

Kaip tik internetas pateikia daugybę teigiamų dalykų. Čia ir pasiūla labai plati, ir kainų patrauklių esama, ir apsipirkimas patogus, ir aukšta kokybė nėra svetima. Jeigu visas šias savybes sudėtume, gautume itin patrauklų bendrą vaizdą. Puikų paveikslą, žavintį kone viskuo.

Namai taip pat žavesni, kai juose ne tik sienos gražiai nudažytos, ne tik baldai atitinkantys lūkesčius, bet ir tekstilės gaminiai malonūs akiai. Štai kokia lovatiesė, kokia staltiesė, kokios medžiaginės servetėlės ant komodos… Kai kurie daiktai brangūs. O tekstilės produktai dažnai nepatenka į šią kategoriją. Ir tai džiugina kiekvieną iš mūsų.

O kai atsiranda troškimas pasidovanoti šį tą jaukaus, malonu išsirinkti… naują pledą! Pavyzdžiui, iš merino vilnos. Ne tik gražų, ne tik minkštą, bet ir šiltą. Šildantį žiemą, suteikiantį komforto ir vasaros metu. Universalų daiktą, kuris gali tarnauti ypač ilgai ir kuris patiks visiems šeimos nariams.

 

 

Paskutiniai įrašai

Kamino skardinimas

Drėgnos vietos kartais pastebimos tik tuomet, kai po gausaus lietaus sienų paviršiuje pasirodo spalviniai pakitimai. Tai palankiausias atvejis, leidžiantis...