Ketvirtadienis, 21 spalio, 2021

Geriausi 2021 metų kriminalai

Rekomenduojame

Investavimas į NT projektus per sutelktinio finansavimo platformas

Nekilnojamas turtas – tai vienas populiariausių investavimo būdų pasaulyje. Tai netūrėtų stebinti, kadangi investicijos į nekilnojamą turtą, nuolat duoda...

Ilgojoje perspektyvoje buhalterinės apskaitos paslaugos atsiperka

Nors stambaus verslo sėkmingas funkcionavimas įprastai neįsivaizduojamas be buhalterijos specialistų pagalbos, derėtų pasirūpinti tinkama buhalterine apskaita. Šis procesas ne...

Daugiau apie buhalterinės apskaitos paslaugas

Buhalterinės apskaitos paslaugos – tai visuotinės finansinės informacijos apie tam tikrą įmonę, jos operacijas ir įvykius rinkimo ir apipavidalinimo...

2021 metai, deja, šiais metais nebus prisiminami kaip ypač puikūs kino metai. Vis dėlto, kino kūrimo pramonė yra pilna kūrėjų, kurie gyvena kurdami filmus.

Pasaulinės pandemijos nėra naudingos verslui. Kino pasauliui pandemija smogė tiek pat, kiek ir visiems kitiems.

Taigi kitais metais galime būti priversti šiek tiek susiaurinti savo sritį ir žiūrėti daugiau nepriklausomų filmų, ieškoti užsienio filmų, dar kartą apžiūrėti klasiką. Mums gali tekti protingai patenkinti savo kino poreikius.

2021 m. pasirodys keli geriausi kriminaliniai filmai, tik ne visai tokiu tempu, kaip mes visi esame įpratę. Bet, … mes vis tiek esame gana išlepinti, tiesa?

Štai mūsų pasirinkti nauji 2021 m. kriminaliniai filmai ir serialai, kuriuos neturėtumėte praleisti.

Rimti reikalai

Rimti reikalai 3 sezonas tai serialas į vieną sujungs kriminalinės dramos ir komedijos žanrus. Tiek kriminalų, tiek dramos, tiek komedijos matysim po lygiai.

Ir meilės matysim: ir nelaimingos, ir netikros, ir apsimestinės.
Istorijų gausa, energingas pasakojimo stilius ir ironiškas požiūris į situacijas – tai naujas LNK serialas „Rimti reikalai“.

Po penkių kalėjimo metų į laisvę paleistas nusikaltėlis Hardas atsiduria kruvinų įvykių epicentre. Nusikaltėlių gauja, kuriai jis priklausė, skyla, prasideda nuožmi kova dėl mafijos boso kėdės.

Kriminalinių dramų ir komedijų seriale – visas Lietuvos aktorių žvaigždynas: Marius Repšys, Mantas Vaitiekūnas, Algirdas Gradauskas, Josifas Baliukevič, Justinas Barkus ir daugybė kitų.

Maži dalykai

„Mažieji dalykai“ turi tikrą 90-ųjų vidurio trilerio atgarsį. Denzelis Vašingtonas yra Joe Deke Deaconas, intuityvus šerifo pavaduotojas, kuris susivienija su Rami Maleko LA Šerifo departamento karštuoju šūviu Jimu Baxteriu, norėdamas susekti pašėlusį, bet išmintingą serijinį žudiką, kurį vaidina Jaredas Leto.

Deke’o „negroja pagal jų dudelę“, o tai labai malonu jo naujam partneriui. Johnas Lee Hancockas vadovauja šiu senos mokyklos skambančiu filmu, kuris nėra visiškai originalus.

Žmogaus rūstybė

Panašu, kad Guy’as Ritchie’as atgavo savo unikalaus prisiekusiųjų veiksmo ir kriminalinių filmų „telk jauniklius“ prekės ženklą po daugiau nei dešimtmečio, praleisto rengiant tokius filmus kaip Sherlockas Holmesas, „UNCLE“ žmogus ir Aladinas.

Praėjusių metų „Džentelmenai“ buvo labai linksma komedija. Dėl savo žvaigždės „Snatch“ režisierius užvedė seną bičiulį Jasoną Stathamą už ketvirtąjį bendrą projektą. Scottas Eastwoodas, Holtas McCallany’as, Joshas Hartnettas, Jeffrey Donovanas ir Postas Malone’as užpildo likusius ginklų „n“ kalambūrus.

Tikėkitės apgaulės, automobilio gaudynių, sprogimų ir Jasono Stathamo pasakymų apie tris eilutes.

Niekas

58-erių aktorius ir komikas nėra visiškai natūralus pasirinkimas vaidinti personažą, kuris atmuša galvas nuo sienų ir ištuština klipus į koridorius, pilnus rusų pakalikų, ar ne?

Vis dėlto prielaida yra prasminga. Manoma, kad Odenkirko Hutchas Mansellas nėra smurto žmogus. Bent jau pradžioje, šiaip ar taip. Kai įsilaužėliai užpuola jo šeimos namus ir jis sustingsta, nusprendęs nesikovoti, jo draugai, šeima ir vietos bendruomenė, gana nesąžiningai, nusprendžia iš jo tyčiotis.

Jis yra nugalėtas vyras, kol jo kaimynų namuose neatvyksta ta pati įgula, o Hutchas eina lokomotyvu ir žudosi. Paaiškėja, kad mūsų švelnus pagrindinis herojus iš tikrųjų yra nepaprastai gerai apmokytas mirties pranašas.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme geriausius bei populiariausias 2021 metų kriminalinius serialus. Taigi, jeigu jūs esate kriminalų mėgėjas, būtinai peržiūrėkite kiekviena iš šių filmų.

Medžiaga yra parengta, vadovaujantis filmai.life informacija.

Paskutiniai įrašai

Investavimas į NT projektus per sutelktinio finansavimo platformas

Nekilnojamas turtas – tai vienas populiariausių investavimo būdų pasaulyje. Tai netūrėtų stebinti, kadangi investicijos į nekilnojamą turtą, nuolat duoda...