Ketvirtadienis, 21 spalio, 2021

„Contour Enterprise“ – ERP klasės integruota verslo valdymo sistema

Rekomenduojame

Investavimas į NT projektus per sutelktinio finansavimo platformas

Nekilnojamas turtas – tai vienas populiariausių investavimo būdų pasaulyje. Tai netūrėtų stebinti, kadangi investicijos į nekilnojamą turtą, nuolat duoda...

Ilgojoje perspektyvoje buhalterinės apskaitos paslaugos atsiperka

Nors stambaus verslo sėkmingas funkcionavimas įprastai neįsivaizduojamas be buhalterijos specialistų pagalbos, derėtų pasirūpinti tinkama buhalterine apskaita. Šis procesas ne...

Daugiau apie buhalterinės apskaitos paslaugas

Buhalterinės apskaitos paslaugos – tai visuotinės finansinės informacijos apie tam tikrą įmonę, jos operacijas ir įvykius rinkimo ir apipavidalinimo...

Jei esate aktyvus verslininkas šiame vis labiau technologijomis grįstame e-verslo pasaulyje, ko gero tikrai esate girdėję apie visiškai naujus į rinką atkeliaujančius įmonės resursų ir verslo dalių valdymo sprendimus, paprastai vadinamus tiesiog kaip verslo valdymo sistema.

Tokių įrankių  populiarumas – neatsitiktinis. Vis daugiau verslininkų konkuruojančių virtualioje erdvėje ir ne tik, supranta, jog norint tinkamai stebėti visas įmonės veiklos dalis nuo ateinančių žaliavų iki bendravimo klientams technologijos gali smarkiai padėti.

Šiame straipsnyje mes aptarsime verslo valdymo ERP sistemą „Contour Enterprise“ ir kaip ji iš esmės gali transformuoti jūsų kasdienę bendrovės veiklą į gerąją pusė.

Visų pirma, kas yra „Contour Enterprise“ apskritai?

„Contour Enterprise“ – tai naujos kartos ERP klasės verslo valdymo sistema kurios tikslas, padėti įvairių sričių verslininkams maksimaliai optimizuoti skirtingus savo įmonėje vykstančius procesus.

Ko gero daugeliui iš mūsų teko susidurti su situacija, kuomet darbo aplinkoje padarome kvailų ir elementarių klaidų. Ar pamirštame nusiųsti klientams elektroninį laišką, galbūt laiku neinformuojame savo kolegų ar darbuotojų, o gal tiesiog pamirštame kažkokį svarbų žingsnį, kas priveda prie nemalonumų įmonėje.

Su verslo valdymo sistema visi šie dalykai liks praeityje. Specialių modulių pagalba, visus svarbiausius įmonės reikalus jūs galėsite tvarkyti žymiai paprasčiau ir efektyviau.

Keletas pavyzdžių kaip „Contour Enterprise“ gali padėti vartotojui:

  • Komunikacijos sekimas – natūralu, jog įmonės, ypač stambesnio dydžio, bendrauja su nemažai klientų. Sistema jums galės padėti efektyviai sekti komunikaciją su visais savo klientais. Taip sumažinant šansus kažką sumaišyti ar praleisti bei tęsti svarbiausius pokalbius nuo to momento kur jūs pabaigėte.
  • Užduočių paskyrimas – sistemos pagalba kartu galėsite labai paprastai paskirstyti užduotis savo komandai. Jei dirbate su daug skirtingų klientų, vadovaujantis vien paprastomis žinutėmis atsiranda potencialas klaidoms, na o tiksliai paskirčius užduotis sistemos pagalba, kiekvienas darbuotojas matys tai ką jiems reikia atlikti.
  • Priminimų sistema – natūralu, jog žmonės gali klysti, ypač kuomet darbo krūviai yra padidėję. Ši verslo valdymo sistema turi itin patogią priminų sistemą, dar labiau pagerinančią įmonės efektyvumą ir neleisiančią pamiršti svarbiausių užduočių.

Kodėl „Contour Enterprise“ gali būti puikus variantas jums?

Jei kada jau esate domėjęsį verslo valdymo sistemomis, ko gero puikiai žinote, jog tokių modulių integravimas į savo veiklą gali atsieiti itin didelius pinigus. Tokių gigantų kaip Microsoft, Amazon ar Oracle siūlomi variantai naudojami visame pasaulyje, tačiau neretai jie atsieina šimtatūkstantinėmis pinigų sumomis.

Tai reiškia, jog tikrai ne kiekviena įmonė norinti pagerinti savo ir darbuotojų našumą, gali sau leisti integruoti tokį variantą.

„Contour Enterprise“ – visiška priešingybė. Už kur kas mažesnę sumą jūs galėsite gauti nemažiau efektyvią ir funkcionalią sistemą, kurią labai paprastai galėsite integruoti sau..

Jums tereikia susisiekti su šį produktą gaminančiu kolektyvu ir pasikonsultuoti dėl geriausio sprendimo.

Pabaigai

Straipsnyje pakalbėjome apie „Contour Enterprise“ verslo valdymo sistemą. Galima sakyti, jog šis variantas yra tikrai geras ir universalus, na o sprendimai jos dėka gali būti randami įvairių tipų įmonėms.

Paruošta pagal contourenterprise.lt medžiagą.

Paskutiniai įrašai

Investavimas į NT projektus per sutelktinio finansavimo platformas

Nekilnojamas turtas – tai vienas populiariausių investavimo būdų pasaulyje. Tai netūrėtų stebinti, kadangi investicijos į nekilnojamą turtą, nuolat duoda...